Program TV

oceń
ocena: 4
głosów: 1
sprawdź

Opis

Program TV umożliwia przeglądanie programu telewizyjnego obejmującego ponad 300 stacji telewizyjnych, w tym 139 stacji polskojęzycznych. Aplikacja została przygotowana przez Wirtualną Polskę.

Aplikacja pozwala stworzyć listę ulubionych stacji telewizyjnych, składającą się z sześciu pozycji. Listę można edytować – zastępować jedne stacje innymi, bądź też zmieniać ich kolejność. W grę wchodzi również dodawanie i usuwanie ulubionych programów z poziomu listy ulubionych lub z widoku każdego pojedynczego kanału.

Ponadto aplikacja oferuje dostęp do zakładki Teraz w TV, przedstawiającej aktualnie trwające programy telewizyjne na sześciu stacjach, znajdujących się na liście ulubionych. Użytkownik w każdej chwili może podejrzeć podstawowe informacje na temat programu, a także otrzymuje czas pozostały do jego zakończenia.

Program TV umożliwia sprawdzenie programu telewizyjnego na sześć dni w przód. Użytkownik może skontrolować każdą stację pojedynczo, bądź też na zbiorczej osi czasu, prezentującej program TV dla wszystkich sześciu kanałów znajdujących się aktualnie na liście ulubionych.

Aplikacja pozwala też wyszukiwać konkretne stacje telewizyjne oraz programy, a także ustawiać powiadomienia, dzięki którym użytkownika nie ominie emisja kolejnego odcinka jego ulubionego serialu lub transmisja meczu piłkarskiego. Program umożliwia również dzielenie się informacjami na temat programów telewizyjnych poprzez Facebooka, emaila lub wiadomości SMS.

Program TV do pobrania jest za darmo z Windows Phone Marketplace. Aplikacja jest dostępna w języku polskim. Jej niewątpliwym atutem jest oprawa wizualna.

Zrzuty ekranu

pobierz aplikację

wyślij link: sms (usługa tylko dla klientów Orange)
zeskanuj kod QR:
kod QR
jak działają kody

Podobne aplikacje

 • Grzechotka

  Program Grzechotka zamienia urządzenie z systemem Windows Phone w...

  ocena:
 • Kinoplex.pl

  Kinoplex.pl to aplikacja typu VOD (ang. video-on-demand), oferująca...

  ocena:
 • Football Club

  Football Club to aplikacja towarzysząca grze FIFA 14, stworzonej z...

  ocena: