Życzenia Świąteczne

oceń
ocena: 5
głosów: 1
sprawdź

Opis

Życzenia Świąteczne to obszerny zbiór życzeń na każdą okazję. Aplikację przygotowała polska firma Examobile SA, mająca w dorobku program Sleep Sheep - zestaw kołysanek dla maluszków.

Składanie życzeń świątecznych lub urodzinowych nie zawsze przychodzi nam z łatwością. Bywa, że ciężko nam wymyślić coś oryginalnego, a zarazem trafnego. Z pomocą przychodzi wówczas aplikacja Życzenia Świąteczne, oferująca setki gotowych propozycji na każdą okazję.

W ramach programu użytkownik znajdzie dziesiątki zestawów życzeń świątecznych (wielkanocnych, bożonarodzeniowych), urodzinowych, imieninowych i na różne okazje (noworocznych, rocznicowych, ślubnych, walentynkowych, na 18-tkę, na Dzień Babci, Dziadka, Ojca, Matki, Kobiet, Dziecka itp.).

Po wybraniu życzeń użytkownik otrzymuje możliwość wysłania ich do konkretnego adresata za pomocą wiadomości SMS lub emaila. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby przepisać je ręcznie na okolicznościową kartkę. Warto też odnotować, że aplikacja została wyposażona w szereg przydatnych funkcji, w tym chociażby system powiadomień o zbliżających się świętach, a także dynamicznie zmieniający się motyw graficzny.

Życzenia Świąteczne można pobrać z Windows Phone Marketplace za darmo. Aplikacja została udostępniona w języku polskim i wymaga do działania systemu Windows Phone w odsłonie 8.

Zrzuty ekranu

pobierz aplikację

wyślij link: sms (usługa tylko dla klientów Orange)
zeskanuj kod QR:
kod QR
jak działają kody

Podobne aplikacje

 • Hello Zdrowie

  Hello Zdrowie to źródło wiadomości i artykułów o charakterze...

  ocena:
 • Plonk

  Plonk to aplikacja dla amatorów wina, którzy nie ustają w poszukiwaniu...

  ocena:
 • Dawcy Krwi

  Dawcy Krwi to narzędzie dedykowane aktualnym i przyszłym krwiodawcom...

  ocena: