Halo Granie

oceń
ocena: 3.6
głosów: 3
sprawdź

Opis

Dla wielu standardowy sygnał oczekiwania na rozmowę, szczególnie po wielu wykonanych połączeniach, okazuje się nudny lub denerwujący. By umilić czas osobie próbującej się do nas dodzwonić, możemy go w każdej chwili zastąpić ulubionym utworem muzycznym lub interesującym dźwiękiem. Jedną z takich usług jest Halo Granie oferowane przez operatora komórkowego Orange.

Aplikacja pozwala na szybką konfigurację oraz personalizację wybranych motywów muzycznych, uprzyjemniających czas oczekiwania potrzebny na rozpoczęcie rozmowy. Zbiór utworów został podzielony na dwie sekcje: w pierwszej z nich znajdziemy najnowsze hity docenione przez użytkowników usługi, z kolei w drugiej znajdziemy szereg różnorodnych kategorii, wedle których piosenki zostały odpowiednio posortowane (najczęściej pobierane, artyści czy nowości). Każdy z sygnałów możemy w każdej chwili odsłuchać w takiej samej jakości, w jakiej usłyszy go potencjalny rozmówca.

Program pozwala na przypisanie konkretnych piosenek do poszczególnych osób, dzięki czemu będziemy mogli dostosować utwór do konkretnych gustów muzycznych. Rozmówców możemy także łączyć w grupy, co znacznie ułatwia organizowanie utworów i dopasowywanie ich do konkretnego odbiorcy. Dodatkowym atutem staje się możliwość dodania do bazy własnego utworu prosto z telefonu.

Usługa jest dostępna w dwóch opcjach: podstawowa (Halo Granie) zawiera w sobie opłatę abonamentową w wysokości 2 zł + VAT oraz koszt wypożyczenia poszczególnych utworów. Halo Granie bez limitu to z kolei opcja pozwalająca wykorzystać pełną bazę sygnałów i zmieniać je w każdej chwili, a jej koszt to 4 zł + VAT

Aplikacja została udostępniona w ofercie serwisu Google Play i wymaga stałego dostępu do Internetu. Program jest przeznaczony wyłącznie dla abonentów sieci Orange.

Zrzuty ekranu

pobierz aplikację

wyślij link: sms (usługa tylko dla klientów Orange)
zeskanuj kod QR:
kod QR
jak działają kody

Inne aplikacje Orange

 • Serce i Rozum 2

  Doskonale uzupełniający się duet - Serce i Rozum - znany z...

  ocena:
 • Czytelnia Tu i Tam

  W ostatnich latach coraz częściej tradycyjne, papierowe wydania...

  ocena:
 • Colourcall

  Z Colourcall nie potrzeba dzwonka, aby wiedzieć kto do Ciebie...

  ocena: