Kalkulator procentowy

oceń
ocena: 0
głosów: 0
sprawdź

Opis

Kalkulator procentowy to niezwykle prosta aplikacja, która może przydać się, kiedy zmagamy się z różnego rodzaju zadaniami matematycznymi, chcemy obliczyć odsetek zysku od operacji bankowej, albo po prostu wliczyć odpowiednią ilość napiwku do rachunku w restauracji. Dzięki niej można szybko i wygodnie obliczyć ilość składników wymaganych do przygotowania określonego dania albo wskaźnik masy ciała.

Oprogramowanie stworzone przez Mateusza Muchę pozwala na przeprowadzenie siedmiu rodzajów obliczeń procentowych - od prostego wyliczenia procentu od liczby po określenie zakresu przeceny, zysku, lub też konwersji ułamka na procenty. Dodatkowym elementem jest tryb zaawansowany, w którym po wprowadzeniu dwóch współczynników otrzymujemy cztery rodzaje obliczeń wykorzystujące podane dane.

Aplikacja jest intuicyjna w obsłudze - w każdej zakładce bardzo wyraźnie wskazano pola, w które należy wpisywać liczby lub w których odczytujemy interesujące nas wyniki. Warto dodać, że w oprogramowaniu występują darmowe reklamy.

Podsumowując, jest to przydatna aplikacja, zajmująca niewiele miejsca w pamięci urządzenia mobilnego, która z pewnością przyda się wszystkim - od uczniów, przez przedsiębiorców, aż po osoby mające, na co dzień do czynienia z operacjami finansowymi.

Zrzuty ekranu

pobierz aplikację

wyślij link: sms (usługa tylko dla klientów Orange)
zeskanuj kod QR:
kod QR
jak działają kody

Podobne aplikacje