Orange Ekstra Numer

oceń
ocena: 0
głosów: 0
sprawdź

Opis

Choć możliwość posiadania dwóch kart SIM w jednym telefonie ostatnio bardzo się rozpowszechniła, to taką usługę nadal oferują tylko nieliczne modele, znajdujące się zazwyczaj na wysokich pułapach cenowych, często niedostępnych dla zwykłych użytkowników komórek. Dzięki narzędziu dedykowanemu usłudze Orange Ekstra Numer każdy posiadacz telefonu może teraz stworzyć swój drugi, wirtualny numer bez konieczności wymiany sprzętu.

Aplikacja, choć nieskomplikowana i prosta w obsłudze, pozwala kompleksowo zarządzać tą usługą, począwszy od jej aktywacji aż do potencjalnej rezygnacji z jej wykorzystywania. Dzięki niej możemy w każdej chwili przełączać się pomiędzy numerami czy sprawdzić status wykorzystywanej opcji. Program pozwala również na dokładne określenie dni oraz godzin, w których nasz dodatkowy numer jest aktywny. Co ważne, za jego pomocą zrobimy praktycznie wszystko – odbierzemy oraz wykonamy połączenia, wyślemy SMS-y i MMS-y czy skorzystamy z różnorodnych aplikacji. Dodatkowy numer przyda się ponadto w sytuacji, w której nie chcemy udostępniać naszego prawdziwego kontaktu. Wszystkie operacje wykonujemy z poziomu tego programu bez konieczności podawania i zapamiętywania różnorodnych kodów i haseł dostępu.

Aplikacja przeznaczona jest wyłącznie dla klientów Orange – posiadacze telefonów działających w innych sieciach komórkowych mogą jedynie bliżej zapoznać się z funkcjami i możliwościami tego rozwiązania. Koszt aktywacji usługi wynosi 3 złote, podobnie jak i comiesięczny abonament za korzystanie z dodatkowego numeru. Program dostępny jest w ofercie serwisu Google Play całkowicie za darmo.

Zrzuty ekranu

pobierz aplikację

wyślij link: sms (usługa tylko dla klientów Orange)
zeskanuj kod QR:
kod QR
jak działają kody

Inne aplikacje Orange

 • Serce i Rozum 2

  Doskonale uzupełniający się duet - Serce i Rozum - znany z...

  ocena:
 • Halo Granie

  Dla wielu standardowy sygnał oczekiwania na rozmowę, szczególnie po...

  ocena:
 • Apps Center

  Choć podstawową funkcją telefonów jest wykonywanie połączeń i...

  ocena: