Orange FunSpot

oceń
ocena: 2.4
głosów: 11
sprawdź

Opis

Orange FunSpot to aplikacja, dzięki której klienci Orange korzystający z Neostrady i modemu Livebox mogą bez żadnych dodatkowych opłat i limitów łączyć się z internetem także poza domem

Orange FunSpot polega na publicznym udostępnianiu przez użytkowników Liveboxów niewielkiej części swojego domowego dostępu do internetu (nie więcej niż 1 Mb/s) w postaci sygnału Wi-Fi. Modemy Livebox działające w ramach Orange FunSpot dzielą sygnał Wi-Fi, tworząc dwie odrębne sieci: zabezpieczoną sieć prywatną, przeznaczoną wyłącznie do korzystania z internetu w domu oraz drugą, całkowicie odseparowaną sieć zewnętrzną, dostępną dla członków społeczności Orange FunSpot. Taki podział zapewnia pełne bezpieczeństwo domowego internetu.

Aby dołączyć do społeczności wystarczy być użytkownikiem Liveboxa, zalogować się do swojego konta na Orange.pl i aktywować Orange FunSpot. Udostępnianie pasma publicznego nie wymaga wprowadzania przez klientów żadnych zmian w ustawieniach sprzętu.

Obecnie sieć Orange FunSpot działa na terenie Warszawy, ale już od 20 września będzie dostępna w całym kraju: "Będziemy aktywnie wspierać rozwój sieci Orange FunSpot, instalując jej punkty w miejscach publicznych, np. w salonach Orange, restauracjach, kawiarniach. Chcemy, aby komfort korzystania z internetu dla klientów był jak największy" - zapewnia Monika Torbińska, dyrektor Marketingu Usług Dla Domu Orange Polska.

Aplikacja zajmuje jedynie 2,8 MB i potrzebuje do działania Androida w wersji przynajmniej 2.3.

Zrzuty ekranu

pobierz aplikację

wyślij link: sms (usługa tylko dla klientów Orange)
zeskanuj kod QR:
kod QR
jak działają kody

Inne aplikacje Orange

 • Orange TV Player

  Orange TV Player to aplikacja umożliwiająca oglądanie telewizjii przez...

  ocena:
 • Czytelnia Tu i Tam

  W ostatnich latach coraz częściej tradycyjne, papierowe wydania...

  ocena:
 • Nawigacja Orange

  Dynamiczny rozwój telefonii komórkowej i systemu przesyłu danych w...

  ocena: