Darmowe Orange WiFi

oceń
ocena: 2.9
głosów: 56
sprawdź

Opis

Darmowe Orange WiFi to aplikacja, dzięki której klienci Orange korzystający z Liveboxów. abonenci telefonów komórkowych w Orange lub internetu mobilnego Orange Free Net mogą bez żadnych dodatkowych opłat, limitów i dodatkowych umów łączyć się z internetem stacjonarnym także poza domem.

Usługa Darmowe Orange WiFi polega na publicznym udostępnianiu przez użytkowników Liveboxów niewielkiej części swojego domowego dostępu do internetu (nie więcej niż 1 Mb/s) w postaci sygnału Wi-Fi. Modemy użytkowników Livebox tworzą w ten sposób dwie sieci: zabezpieczoną-przeznaczoną wyłącznie do korzystania z internetu w domu oraz sieć prywatną-całkowicie odseparowaną sieć zewnętrzną, dostępną dla członków społeczności Darmowego Orange WiFi. Taki podział zapewnia pełne bezpieczeństwo domowego internetu. Pomiędzy obydwoma sieciami nie ma komunikacji i są one od siebie całkowicie odseparowane, co zapewnia bezpieczeństwo domowego internetu, który ma zawsze priorytet.

Aby dołączyć do społeczności Darmowego Orane WiFi wystarczy być użytkownikiem Liveboxa, abonentem telefonu komórkowego w Orange lub Orange Free Net, zalogować się do swojego konta na Orange.pl. i aktywować usługę lub ściągnąć ją z marketu aplikacji na swoje urządzenie mobilne. Udostępnianie pasma publicznego nie wymaga wprowadzania przez klientów żadnych zmian w ustawieniach sprzętu.

Zrzuty ekranu

pobierz aplikację

wyślij link: sms (usługa tylko dla klientów Orange)
zeskanuj kod QR:
kod QR
jak działają kody

Inne aplikacje Orange

 • Nawigacja Orange

  Dynamiczny rozwój telefonii komórkowej i systemu przesyłu danych w...

  ocena:
 • Orange TV Player

  Orange TV Player to aplikacja umożliwiająca oglądanie telewizjii przez...

  ocena:
 • Serce i Rozum

  Popularność zabawnego duetu Serce i Rozum przerosła chyba nawet samych...

  ocena: