Farm Heroes Saga

oceń
ocena: 4.5
głosów: 4
sprawdź

Opis

Farm Heroes Saga to zręcznościowa gra logiczna, polegająca na łączeniu kolorowych obiektów w grupy. Producentem tytułu jest firma King.com, znana przede wszystkim z Candy Crash Saga oraz Papa Pear Saga.

W Farm Heroes Saga gracz łączy siły z Bohaterami Farmy i niesie ratunek uprawianym na niej warzywom, na które zęby ostrzy sobie szop pracz imieniem Rancid. Tytuł reprezentuje gatunek zręcznościowych gier logicznych typu match-3. Zabawa sprowadza się zatem do łączenia obiektów, w tym przypadku głównie warzyw i roślin uprawnych, w jednolite grupy liczące trzy i więcej elementów.

Celem rozgrywki jest zebranie określonej ilości warzyw. Pewnym utrudnieniem jest fakt, że liczba ruchów, jakimi dysponuje gracz, jest mocno ograniczona - nie obejdzie się zatem bez kombinowania. Dzięki dobrej grze i umiejętnemu gromadzeniu magicznych fasolek, uczestnik zabawy jest jednak w stanie odblokować specjalne power-upy, pozwalające na efektywniejsze gromadzenie warzyw.

Tytuł oferuje również opcję sieciową - dzięki niej gracze mogą porównywać osiągane wyniki z rezultatami znajomych. Wszystko to zaserwowano w prostej dwuwymiarowej szacie graficznej i z wykorzystaniem intuicyjnego, dotykowego systemu sterowania.

Farm Heroes Saga można pobrać z Google Play za darmo, w wersji z wewnętrznymi reklamami. Produkcja została opublikowana w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 2.2. Tytuł jest przeznaczony dla osób w każdym wieku.

Zrzuty ekranu

pobierz aplikację

wyślij link: sms (usługa tylko dla klientów Orange)
zeskanuj kod QR:
kod QR
jak działają kody

Podobne aplikacje

 • The Line - Keep In

  Proste w założeniach gry zręcznościowe nierzadko stanowią ogromne...

  ocena:
 • Pyramid Solitaire Saga

  Firma King to słynny deweloper gier na urządzenia mobilne, mający na...

  ocena:
 • WICKED: The Game

  Firma 505 Games, znana m.in. z Way of the Dogg i Terrarii...

  ocena: