Talking Angela

oceń
ocena: 1.6
głosów: 6
sprawdź

Opis

Talking Angela to niecodzienna gra, w której rozmawiamy z kocicą, tytułową Angelą. Tytuł oparto na modelu biznesowym free-to-play, dzięki czemu można go pobrać za darmo, jednak w czasie zabawy wyświetlane są reklamy, a dodatkowo twórcy ze studia Outfit7 zastosowali w nim system mikropłatności.

Aplikacja nie posiada żadnej linii fabularnej. Ot, w miłej knajpce siedzi sobie kotka i gawędzi z nami w języku angielskim. Z tego względu jest to produkt skierowany tylko do osób potrafiących porozumiewać się w tym języku - w innym przypadku zabawa po prostu mija się z celem. Dodatkowo, wykrywanie głosu nie zawsze działa sprawnie, przez co proste słówko "Yes" potrafi być zrozumiane jako polski "keks" i zwierzak nie wie, co ma w takim przypadku odpowiedzieć.

Zabawa nie ma żadnego odgórnego celu. Siedzimy sobie i rozmawiamy na dowolne tematy z wirtualną postacią, czasami lubiącą zabawić się w teleturniej, w którym trzeba, np. odpowiadać na pytania dotyczące życia kotów. Bywa też, że przed rozpoczęciem rozgrywki kręcimy kołem z nagrodami. Zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczamy na nowe ubrania dla kocicy, biżuterię, torebki czy makijaż. Gdy zabraknie nam wirtualnych złotych monet, to można je dokupić za prawdziwe pieniądze.

Talking Angela posiada bardzo ładną oprawę graficzna, która jednak jest ograniczona przez swoją statyczność. Postać zawsze siedzi w jednym miejscu, a wszystkie animacje, których jest bardzo niewiele, wyświetlane są prawie jak w pokazie slajdów. Niemniej całość cieszy oczy, a przez swój styl powinna w szczególności przypaść do gustu kobietom.

Zrzuty ekranu

pobierz aplikację

wyślij link: sms (usługa tylko dla klientów Orange)
zeskanuj kod QR:
kod QR
jak działają kody

Podobne aplikacje

 • Toca Boo

  Toca Boo to niecodzienny projekt studia Toca Boca AB, w którym...

  ocena:
 • Joy - Virtual Pet Game

  Joy - Virtual Pet Game to jedna z wielu produkcji umożliwiających...

  ocena:
 • Moy City Builder

  Moy City Builder to prosta gra strategiczno-ekonomiczna, w której...

  ocena: