Opera Mobile - Przeglądarka

oceń
ocena: 3.6
głosów: 3
sprawdź

Opis

Opera Mobile to mobilna przeglądarka internetowa dedykowana użytkownikom smartfonów i tabletów z zainstalowanym systemem Android. Program firmy Opera Software pozwala surfować po Internecie i przeglądać zawartość stron internetowych w sposób niezwykle szybki i wygodny. Oferuje przy tym ogromną liczbę funkcji i spore możliwości konfiguracyjne.

Przeglądarka internetowa Opera Mobile posiada elegancki, nowoczesny wygląd i intuicyjny interfejs, wykorzystujący dotykowe wyświetlacze smartfonów oraz tabletów w możliwie najlepszy sposób. Program oferuje standardowe powiększanie gestem i płynne przesuwanie stron internetowych, dzięki czemu proces ten przebiega bardzo szybko i w naturalny sposób.

Jednym z największych atutów przeglądarki Opera Mobile jest usługa Opera Link. Dzięki niej możliwe jest synchronizowanie zakładek, elementów szybkiego wybierania i innych danych z komputerem lub innymi urządzeniami przenośnymi. Użytkownik może zatem bardzo szybko skonfigurować przeglądarkę pod własnym kątem – warto dodać, że personalizacja odbywa się na wielu płaszczyznach. Można np. spowodować, że przeglądarka nie wyświetli obrazków, powodując tym samym szybsze wczytywanie stron.

Twórcy Opera Mobile pomyśleli również o miłośnikach serwisów społecznościowych - Twitter i Facebook są obsługiwane w sposób zintegrowany, aby można było łatwo udostępniać treści internetowe innym osobom. Dodatkowo program obsługuje gry i aplikacje, które można pobrać bezpłatnie z oferty sklepu Opera Mobile Store (po wcześniejszych założeniu konta użytkownika). Strony internetowe wyświetlane w Opera Mobile prezentują się ładnie i w zdecydowanej większości działają zupełnie bezproblemowo.

Opera Mobile jest aplikacją rozprowadzaną za darmo w języku polskim. Według twórców, przeglądarka działa najlepiej przy połączeniu z Internetem 3G lub WiFi. W pozostałych przypadkach skorzystać lepiej z programu Opera Mini, kompresującego nawet 90% mniej istotnych danych pojawiających się na stronach internetowych.

Zrzuty ekranu

pobierz aplikację

wyślij link: sms (usługa tylko dla klientów Orange)
zeskanuj kod QR:
kod QR
jak działają kody

Podobne aplikacje

 • Anti-Theft

  Anti-Theft to oprogramowanie umożliwiające śledzenie skradzionego...

  ocena:
 • Kalkulator Pro

  Kalkulator Pro to prosty w obsłudze, funkcjonalny kalkulator...

  ocena:
 • Polska Biblia

  Polska Biblia to jedyna aplikacja w ofercie serwisu Google Play, która...

  ocena: